Jak to funguje

VŠECHNO VYŘEŠÍME ON-LINE A BEZ ZBYTEČNÉHO PAPÍROVÁNÍ

Níže jsme Vám popsali postup jak to celé funguje:

První krok je vyplnění dotazníku na základě kterého Vám připravíme cenovou nabídku. Pokud s ní budete souhlasit podepíšeme smlouvu o vyhledání nemovitosti určené na prodej formou měsíčních splátek a Vy složíte zálohu na akontaci minimálně 50 000 Kč. Čím vyšší akontace, tím je měsíční nájem nižší. Pokud máte vlastní nemovitost, pošlete nám na ní odkaz a my vyhodnotíme, zda je vhodná na prodej na splátky. Pokud nemovitost nemáte, vyhledáme Vám jí podle Vašich kritérií, které nám sdělíte v dotazníku. Námi vybrané nemovitosti ovšem nemusíte akceptovat a v tom případě v hledání pokračujeme.

Pokud je nemovitost vybraná, koupíme jí z vlastních zdrojů, zdrojů od investora případně prostřednictvím hypotečního úvěru od banky. Spolu s Vámi podepíšeme nájemní smlouvu s předkupním právem, smlouvu o užívání nemovitosti, budoucí kupní smlouvu a Vy bydlíte ve svém!

Po doplacení převedeme nemovitost do Vašeho osobního vlastnictví.

A co se stane pokud nemovitost nenajdeme nebo nebude možné Vámi vybranou nemovitost prodat formou splátek?

Nestane se vůbec nic. Smlouvu o vyhledání nemovitosti uzavíráme pouze na dobu 6 měsíců a pokud nedojde k prodeji nemovitosti na splátky, vrátíme Vám zálohu v plné výši. To je garance, že zajištění nemovitosti je pro nás prioritou.

Pro získaní Vaší vysněné nemovitosti vyplňte formulář kliknutím zde.